Hasičský ples v Krmelíně 3.2.2024.

Sobota 3.2.2024 byla termínem Hasičského plesu, jehož zaměření mělo Maškary a masky a návštěvníci si připravili spoustu zábavných kreací. Pro letošní rok byla vybrána kapela Rockstar FM, působící v našem okresním městě. Hudba hraje více rockově a střílí jak domácí tak zahraniční hity. V průběhu oficiálního začátku byl uveden program, po němž se rozběhla zábavná soutěž s psaníčky o drobné ceny, jež bylo možné vyzvednout v pekle, od pochutin po panáky alkoholu, nealko a mnoho dalších. V pekle se daly nakoupit i různé druhy slaného i sladkého pečiva namísto tradičního bufetu. V soutěži o nejoriginálnější nositele maškar a masek se letos zúčastnilo mnoho jednotlivců i dvojic s originálními výtvory, nakoupenými nebo doma vyrobenými, mohly být vidět např. Karkulka s vlkem, egyptský faraon s Kleopatrou, řádová sestra, současní Bony a Clyde, Béda trávníček, kostka lega, smrtak, kostlivec a mnoho dalších, ale všem dominovala dvojice babičky, doprovázející postiženého dědečka s bandaskou, kteří svou roli hráli od vstupu do sálu až do vyhlášení soutěže a právem byli vyhlášení vítězi. ti potom vylosovali i vítěze slosovatelné místenky. Skupina Dýmtým se inspirovala maskami a připravila si zcela novou kreaci, který kombinovala obleky s trochu vážnější oblastí - balet. Sest členů v nástupovce Wild dance od Ruslany pak představilo v sumo oblecích společný tanec na motiv baletu Labutí jezero. Druhá část s rychlejší pasáží na hudbu Turn up the Love od Love east movement publikum dostala ještě více do varu. V přídavku opět předvedli Labutí jezero. Tombola, jejíž první cenou byl let balonem nad Frýdkem-Místkem od našeho hlavního sponzora Pekařství Boček doprovodilo mnoho dalších cen od naších přispivatelů a dárců s mnoho elektrospotřebiči, lahví alkoholu i předměty k užitku i potěšení. Kapela Rockstar FM v závěrečné fázi představila i dvě taneční série s polkou i valčíkem. I po skončení tomboly se tancovalo a třeštilo s ukončením po druhé hodině ranní.    

Na web byly vloženy fotografie z plesu a záznamy vystoupení i přídavku.

Někteří finalisté soutěže o nejoriginálnější nositele maškar a masek, první s vítězy.

  


Kapela hasičského plesu Rockstar FM.
  

Aktualizováno (Pátek, 08 Březen 2024 12:52)